Gökyüzü Fısıldıyor (Haziran 2019)

Burçlar Alemi, Gökyüzü Fısıldıyor (Haziran 2019)

Hoşgeldin Haziran..

Hoşgeldin Yaz! Şükür, teşekkür ve iyilik enerjisine niyet edelim bu ayda; hiç kimse izlemiyormuş gibi dans et, asla kırılmayacakmış gibi sev, herkes dinliyormuş gibi söyle..

Dürüst olmak, doğru kelimeler ile kendini ifade etmek ön planda olurken; ön yargılarımızı ikinci plana atacağız.

Merkür'ün kendini en rahat hissettiği burçta yani yönetici burcu olan İkizlerde seyri seferine devam ederken, çevremizi daha iyi analiz edip, kişilerin gerçek yüzünü görmede daha başarılı olacağız. Hepimiz için, değişken burçların en başta geleni İkizler ile Merkür'ün etkilerini daha da yakından hissedeceğiz. Yaşam enerjimiz artarken, doğru iletişimlere adım atarken, aklımızda ki soruları ve hayatlarımızda ki sorunları kolayca çözümleme gücümüz tekrar yerine geliyor olacak. Her işte bir hayır olduğuna da daha yakından tanıklık edeceğiz. 2019 un en hızlı ayından geçerken, sigorta şirketleri için zor günlerin yaşanmaya başladığına, bankaların kriz yönetiminde oldukça hassas davranması gerektiğine ve medya da görülen ünlülerin gözde çokta büyütülmemesi gerektiğine hep beraber şahit olacağız.

Koç'un maddi tarafının artacağını; Boğa'nın kıskançlıklara şahit olacağını; İkizler'in kendini alış verişten alı koyamayacağını; Yengeç'in sırlarına daha çok sahip çıkması gerektiğini; Aslan'ın sağlık konularında daha özenli olması gerektiğini; Başak'ın baş ağrılarını; Terazi'ye gelen yeni tekliflerini; Akrep'in gergin anlarını; Yay'ın hakkını daha iyi savunacağını; Oğlak'ın büyük haberlerini; Kova'nın ilişkilerini toparlayacağını; Balık'ın birikimlerini konuşacağız bir ay olacak.

Haziran hepimize şans ve huzur getirsin.

Akrep Burcu
Aslan Burcu
Balık Burcu
Başak Burcu
KOÇ Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Kova Burcu
Oğlak Burcu
Terazi Burcu
Yay Burcu
Yengeç Burcu