Gökyüzü Fısıldıyor (Eylül 2019)

Burçlar Alemi, Gökyüzü Fısıldıyor (Eylül 2019)

Hoşgeldin Eylül…

 

·     Mars Başak burcunda olacak. Koç, Aslan ve Yay burçlarının geçmişinde yaptıkları yanlışları telafi etme süreçlerini izleyeceğiz.  İkizler, Terazi ve Kova burçlarının işlerini daha kolaylıkla yoluna sokacağı günler geliyor. Boğa, Başak ve Oğlak burçları için karar vermek kolaylaşacaktır. Hayatınızı yeniden kurma kararınızda cesaretiniz ve kendinize olan güveniniz artacaktır. Yengeç, Akrep ve Balık burçları için keyifli ve mutlu günler yakında.

·     Merkür Başak burcunda olacak. Kendimizi daha net şekilde ifade edeceğiz. Kıskançlık krizleri artacak. Özellikle ilişkilerinde birbirlerini aldatanları daha çok konuşacağız. Geleceğimiz için yeni planlar yapabilir, yeni adımlar atabilir, bunları yaparken de çok daha organize olabilir ve daha fazla çalışabiliriz.

·    30 Ağustos ta yaşanan Mars, Yeniay ile kavuşumunun izlerini Eylül aynın ilk iki haftasında da görmeye devam edeceğiz.  Çok daha mücadeleci, azimli ve stratejik davranabilecek, pes etmeden, hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyeceğiz.

·   14 Eylül tarihinde Balık Burcunda Dolunay olacak. Sağlık sorunlarına dikkat etmesi gerektiğini vurgulayan bir gökyüzü işareti olduğunu belirtmek isterim. Aynı zaman da Venüs Terazi burcuna geçiyor. 8 Ekim’e kadar maddi anlamda da sizi ferahlatacak bir kariyer gelişmesi yaşayabilirsiniz.

·   18 Eylül tarihinde Satürn retrosu sona eriyor. Düz harekete dönen Satürn hayatınızda ciddi kararlar almanızı sağlayabilir.

·   23 Eylül tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiyor. 23 Ekim’e kadar geleceğinizi şekillendirmek için Güneş’ten de destek alıyorsunuz.

 

Koç burçlarının ön yargılarından sıyrılma; Boğa burçlarının daha önemli konulara odaklanma; İkizler burçlarının mantıklarına güvenme; Yengeç burçlarının kendilerini daha özgür hissetme; Aslan burçlarının hislerine güvenme; Başak burçlarının kendini daha net ifade etme; Terazi burçlarının sınırlarını genişletme; Akrep burçlarının haklı olduğun konularda hareket etme; Yay burçlarının değişim direnmeme; Oğlak burçlarının kendini sınırlamaktan vazgeçme;  Kova burçlarının bildiklerini savunma ve Balık burçlarının kalkanlarını indirme zamanlarına tanıklık edeceğiz.

 

Mutlu bir sonbahar başlangıcı olmasını dilerim.

Akrep Burcu
Aslan Burcu
Balık Burcu
Başak Burcu
KOÇ Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Kova Burcu
Oğlak Burcu
Terazi Burcu
Yay Burcu
Yengeç Burcu