Gökyüzü Fısıldıyor (Ekim 2019)

Burçlar Alemi, Gökyüzü Fısıldıyor (Ekim 2019)

Ekim…  Gündüzleri güneşi, akşamları meltemleri ile hoş geldin…

Her türlü iletişimin yoğun olacağın bir aya girdik.

1 Ekim Yeni Ay’ın başı itibariyle iletişimin olduğu her yerde tutku ve kıskançlığı da görüyor olacağız. Şüphenin ön planda olduğu diyaloglara şahit olacağız. 3 Ekim ‘de Merkür, Akrep burcuna geçerken analiz duygumuzda gelişiyor olacak. Bu süreç Aralık ayının ilk haftasına kadar da devam edecek. Detaylar içinde kaybolma zamanlarına merhaba! Kısacası biraz dedektif olacağız. Eldekine sahip çıkma haftasının geride bırakırken, geriye bakanlar pişmanlık içinde olurken; istikrarlı adımlarla ileriye gidenlerin kazanacağı günler yaklaşıyor. Yalanların ve sırların ortaya döküldüğü anlarla, Ben kimim? Sorusuna cevap vermek için doğru zamanlar geliyor.

4 Ekim ‘de Mars, Terazi burcuna geçerken, koşullar değişecek ve ilişkilerde tüm sorumluluk sizin üstünüze kalacak. 19 Kasım ‘a kadar devam edecek bu durum da 2019 ‘un hayat dersleri sırasıyla alınacak. Bu dönem sakin kalabilenler kazançlı çıkacak.

14 Ekim ‘de Koç burcunda meydana gelecek Dolunay, yarım kalan işleri toparlama ve toparlanma zamanı olduğuna işaret edecek.

31 Ekim- 20 Kasım Merkür Retro ‘sunu konuşmaya daha zamanımız var. Dolasıyla Sonbaharın bu güzel ayının tadını çıkarmaya devam edin derim…

Koç Burçları; Rekabetin yine içinde kalacağı ancak yeni gelen fırsatları iyi değerlendireceğin bir ay olacak.

Boğa Burçları; Sağlık ve önemsenmeyen küçük konularda da dikkatli olmanızı öneririm.

İkizler Burçları; Duygusal konularda heyecanlı bir dönem sizlerle. Ancak ağır hareket etmekte fayda var. Üşenmeden, hobilere başlama zamanı.

Yengeç Burçları; Duygusal git geller ve kıskançlığı büyük yaşacaklar. Mantıklı karar almak için Ekim ayının ilk haftası iyi bir zaman dilimi olmayacak.

Aslan Burçları; Seyahat ve hareket planları oldukça fazla olacak. Mal alımları konuları gündemde olurken, adım atarken tavsiye almaya önem göstereceksin.

Başak Burçları; Vadesi dolan her neyse yolların ayrılacak. Daha kazançlı bir işe geçiş söz konusu gündeminde olacak.

Terazi Burçları; Aktif kalmaya gayret edeceğin ayrıca iletişimin karışık olduğu bir ay yaşanacak.

Akrep Burçları; Detaycılık ön planda. Biraz psikolog ancak depresif duygulardan uzak kalınacak.

Yay Burçları; Az insan çok mutluluk felsefesi ön planda yaşanacak. Harcamalara dikkat etmekte fayda var.

Oğlak Burçları; Ben Kimim? Sorusuna yeniden cevap verecek. Kariyer konusunda daha titiz davranacak. Herkes bilmesi gerektiği kadarını bilecek.

Kova Burçları; Ticari faaliyetler ve eğitim konularında şanlı bir dönem olacak. Ekim, gezelim görelim ayı. Mide ve bağırsak ağrılarına dikkat etmek gerekecek.

Balık Burçları; Yatırım için her ne kadar şanslı bir dönem olsa da; aşk konularında bekleme zamanı daha doğru olacak. Alım yapanlar iyi araştırma yapmalı, aksi halde fazla para ödemek durumunda kalabilirler.

Akrep Burcu
Aslan Burcu
Balık Burcu
Başak Burcu
KOÇ Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Kova Burcu
Oğlak Burcu
Terazi Burcu
Yay Burcu
Yengeç Burcu