Gökyüzü Fısıldıyor (Mayıs 2019)

Burçlar Alemi, Gökyüzü Fısıldıyor (Mayıs 2019)

Merhaba Bahar!

Merhaba Mayıs.. sakin huzurlu güneşli bir ay olsun. Öyle bir an yaşayalım ki hiç bitmesini istemeyelim. Aşıkken de, seviyorken de mutluluk huzur veren bir cinsten olsun. Benim aşkım ikimizi de yeter klişesinden uzak dursun. Çünkü gerçek sevgi karşılıklı olan ve koşullar ne olursa olsun hiç bitmeyendir. Sadece şekil değiştirdi, der ve yolunuza devam edersiniz.

Bir takım bahanelerle de olsa karşılık göstermeyenleri hayatlarımızdan uzak tutarak, çok isteyenlere birer şans tanımayı düşündüğümüz bu ayda, gökyüzünde yine bolca hareket var. Mayıs’ın üçüncü haftasına kadar; uzun ilişkilere dışarıdan fazla karışan olabilir; düşünmeden, sorgulamadan inanmak artabilir; hayata aynı gözle bakamayanların yolları ayrılabilir; düşünceler ve fikirler değişime başlayabilir; geçmiş sorunlar tekrar karşımıza çıkabilir. Bu ay Uranüs’ü es geçemeyeceğiz. Asi ve özgür ruhlu bu gezegen büyük değişimlerin habercisi niteliğinde olacak. Yeniden başlamak isteyenlere ve zirvedeyim egosuyla dolaşanları tepe-taklak edebilir. Ama asıl olması gereken değişim bu olacak. Oğlak burcunda retro yapan Plüton ise; garantide kalmayı hesap etmemize yardımcı olacaktır. Kariyer, güven, korkularımız ve tabi ki sağlık konularında aman dikkat derim. Özellikle Ay-Venüs etkileşiminden geçerken sağlık konularında ertelememe yapılmaması gerektiğini bizlere anlatmaktadır.

Yormadan, yıpratmadan ve tabi ki karşılıklı olan duyguları yaşatsın bize bahar. İyiye iyi; kötüye kötü… karmamızın temizlendiği bir ay olması dileğiyle!

Akrep Burcu
Aslan Burcu
Balık Burcu
Başak Burcu
KOÇ Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Kova Burcu
Oğlak Burcu
Terazi Burcu
Yay Burcu
Yengeç Burcu