Gökyüzü Fısıldıyor (Temmuz 2019)

Burçlar Alemi, Gökyüzü Fısıldıyor (Temmuz 2019)

Hoş geldin Temmuz!

 

Dünya hızla döndüğü gibi, siyaset, sağlık, ekonomik ve ülkeler arası soğuk rüzgarların estiğine tanıklık edeceğimiz bir ay bizimle olacak. Ülkeler arasındaki anlaşmaların ve hesaplaşmaların önem kazanacağı, liderlerin güç savaşı içinde olabileceği önemli bir ay olarak ta söyleyebiliriz. Amerika Birleşik Devletleri ‘nin sorununun aslında tüm Dünya ülkeleri olduğunu, İsrail ‘in sert çıkışlarını, Akdeniz ‘i ve özellikle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ‘ni bol bol konuşacağımız bir 30 gün bizleri bekliyor. Hızlı akacak olan bu ay içinde yaşanacak 3 büyük gökyüzü olayını da paylaşmak isterim.

 

2 Temmuz da Yengeç burcunda Güneş Tutulması : Hayat sirkülasyonu için sizin için en önemli olayları Güneş ‘in de en güçlü olduğu tarihe getirin. Ona sırtınızı dayayın ve kolay kolay sarsılmayacak olan evliliklere ve büyük iş ve ortaklıklara imza atın. İleriye dönük güçlü adımlar atmamıza neden olacak. Aynı zaman da duygusallık ve samimiyet ön plana çıkarken, tecrübe kazanılacak yeni yollarında keşfinde zorlanmayacağız. Aile, barınma ve beslenme konuları ilk sıralarda yerini alacak.

 

7 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında Merkür Retrosu : Merkür ‘ü tanımayan kalmasın. Evlilik tarihinizi bu aralığa getirmeyin. İletişim kazaları, düğüne 3 gün kala sizi kaosa sokabilir. Kimsenin hava atmasına izin vermeden ,yoran cinstendir. Elektronik aletleri bozan bu iletişim gezegenine teslim olmamak için; yedekleme yapmanızı ve bilgilerinizi en sade haliyle kontrol etmenizi öneririm. Sizin için önemli olan eşya, mesaj ve her ne olursa olsun sahip çıkın. En önemlisi de büyük konuştuğunuz yerden sınanırsınız. Sakin kalanlar, hakkını vererek çalışanlar ve tabi ki eşit davranışlar gösterenler sağ salim atlatacakları zamanlar geliyor. Bu da bu ayın tüyosu olsun. 

 

16 Temmuz da Oğlak burcunda Ay Tutulması : Evli, bekar demeden kalp tutulmasına dönecek olan Ay Tutulması; iletişim ve güveni tekrar sınayacak. Bu yüzden siz siz olun, konuşmadan önce 1 kez daha düşünüp, 10 kez yutkunun ve cevap vermeden önce iyi bir dinleyici olun. Bu dönem, yenilik ve kazanç için alternatifler üretmeye ve istikrarlı bir şekilde yolunuza devam etmenizi öneririm.

 

10 Haziran dan itibaren parlak ışığı ile göz kamaştıran Jüpiter, Güneş ‘in tam karşısında yerini aldı. Şans ve bolluk gezeni olduğu yerde rahatına bakarken; umarım bizlere de olumlu etkilerde bulunmaya devam eder.

 

İyi enerjilerin daim olması dileğiyle!

Akrep Burcu
Aslan Burcu
Balık Burcu
Başak Burcu
KOÇ Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Kova Burcu
Oğlak Burcu
Terazi Burcu
Yay Burcu
Yengeç Burcu