Gökyüzü Fısıldıyor (Kasım 2019)

Burçlar Alemi, Gökyüzü Fısıldıyor (Kasım 2019)

Kasım! Üzerine şarkıların yazıldığı, hüzünlü ve derin soğukların hissedildiği sonbaharın en çetin ayı Merkür retrosu ile başlıyor. Artık herkes Merkür’ün iletişim, ilişkiler ve karar verme mekanizmalarını nasıl altını üstüne getirdiğini biliyoruz.

Koç Burçları: Sakinlik ön planda olurken; 26 Kasım dan itibaren kaygılarını yönetmekte zorluk çekmeyecekler arasında yerini alacaksın.

Boğa Burçları: Deneyim,  tecrübelerinin getirdikleri ve kazançlarına sırtını kolayca yaslayacak. Yeni düşünceler, yeni hayatının çizgilerini oluşturmaya başlayacak.

İkizler Burçları: Daha önceki zamanlarına inat daha planlı ve programlı olacaksın. Kalbinin sesiyle hareket edeceğin bu ayda, her şey tamda olması gereken zamanda gerçekleşecek aynı zaman tamamlanacak.

Yengeç Burçları: Prensiplerinden ödün vermeyeceksin. Ekonomik iniş çıkışlar, ani duygu patlamalarına sebep verebilir. Hislerine ve haberci rüyalarına misafirlerin bu ayda artacak.

Aslan Burçları: Sosyal çevrenlerde itibarın artacak. 26 Kasım’da gökyüzünde yerini alacak Yeniay, lükse merakını yükseltebilir.

Başak Burçları: Mücadeleci tavrın kazançlı çıkmana neden olacak. 26 Kasım’da meydana gelen Yeniay kırgınlıklarını, uzatılan küslükleri hatırına getirebilir. 

Terazi Burçları: Radikal ve ciddi kararların alınacağı bir ay olacak. Büyük düşünce ve konuşmaların yapılacağı bir döneme giriş yapılıyor. Asla, asla deme derim!

Akrep Burçları: Hızlı kararlar alınıp, hızlı uygulamalar söz konusu olacak. 26 Kasım’da meydana gelen Yeniay, seyahatleri de gündeme getiriyor.  Vefa dolu bir ay seni bekliyor.

Yay Burçları: Fikir ve düşüncelerinin çevrende ilgi göreceğin bir ay olacak. 26 Kasım’dan itibaren burcunda gerçekleşen Yeniay, tüm ayın karışıklığına son verecek. Risk almaktan korkmayacak ve cesaretle devam edeceksin.

Oğlak Burçları: Sakin ve yapıcı davranarak krizi doğru yöneten ve başarıyla geçen bir ay olacak. Geçmişte yaşadığın haksızlıklarda haklı olduğunu ortaya koyacağın gelişmeler de yaşayabilirsin.

Kova Burcu: Değişim ve yenilik ayında, farklı insanlarla tanışıp, bakış açın yenilenecek. Hem fiziksel hem de ruhsal temizlik yapacağın bu ay, moral ve motivasyonunu da arttıracak.

Balık Burçları: Kapatmak ve yüzleşmek istediğin tüm konuları bu ay kolayca çözüme ulaştıracaksın. Sezgilerinin seni yanıltmadığını bir kez daha göreceksin. Güzel tanışmalar sana aşkı da getirecek.

Akrep Burcu
Aslan Burcu
Balık Burcu
Başak Burcu
KOÇ Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Kova Burcu
Oğlak Burcu
Terazi Burcu
Yay Burcu
Yengeç Burcu