Gökyüzü Fısıldıyor (Nisan 2019)

Burçlar Alemi, Gökyüzü Fısıldıyor (Nisan 2019)

“İyi ya da kötü diye bir şey yoktur. İyi ve kötünün nedeni düşüncelerdir.” (William Shakspeare)

Merhaba Nisan!

Bir varmış bir yokmuş, değişim ve dönüşüm başlamış. Güçlü kalmak için bazen acıdan geçmek gerek diyor Jüpiter. Şans, bereket ve adalet burcu; Yay burcunda geri giderken hastane süreçleri uzun olanların tedavilerini desteleyecek ölçüde kolaylık sağlayacak. Merak etmeyin ve derin bir nefes alın. Jüpiter’ in geri hareketi Merkür deki gibi zorlayacak olmayacak. Başak, Yengeç ve Akrep burçları yeni ortaklıklar, yeni kazançlar elde edebileceği gibi zarar getiren durumları da kolaylıkla sonlandırabilecek. Oğlak, Kova ve Balık ‘lar ise değişen sosyal çevrelerinin etkisiyle yeni ve ummadık aşklar içinde bulabilirler kendilerini. Koç, Boğa ve İkizler ise, daha duyarlı ve tutarlı davranmaya başlayacakları hayat dersleri ile yüzleşmeye hazırlar.

Nisan ayı, zaman yönetimi yapamayanların kafalarını daha da karıştırırken, stresi başarı ile yönetenlere rahatlık ve huzuru verecek. Kitaplara, deneyimlere ve kendine yatırım yapanların şansı daha da artacak. Hatırlamakta zorlandığımız bir 2018 var. Hızla ilerlerken zaman, geri de bıraktığımız 3 ayın sonunda; savaşın ne kadar büyükse, zaferin o kadar gösterişli olacak.

Direndik, değiştik, arındık. Asıl kötüyü keşfedip yerine iyilik koyduk. Şifa arayanlar şifayı buldu. Ve unutma ki; ruh kavgayı bırakıp kendisine kulak verenle konuşur. Ruhunuzda ki sevginin ve sabrın artması dileğiyle..

Akrep Burcu
Aslan Burcu
Balık Burcu
Başak Burcu
KOÇ Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Kova Burcu
Oğlak Burcu
Terazi Burcu
Yay Burcu
Yengeç Burcu