Moda (Temmuz 2019)

Burçlar Alemi, Moda (Temmuz 2019)

Karakterimizin en ince detaylarının yazılı bulunduğu, astrolojinin benzersiz 12 burcunun da kendine has benzersiz stillere sahip.

Yönetici gezegenleri ay olan Yengeç burçları gelenekçi giyim tarzından hoşlanırlar. Yolculuklardan ve seyahatlerden çok hoşlanan Yay burçları, hareket özgürlüklerini kısıtlamayacak kıyafetleri tercih edeceklerdir. İlişkilerde denge ve uyum ihtiyacı yüksek olan Terazi burçları, kıyafetlerinde de uyumlu olmaya çok özen gösterirler. Moda konusunda en başarılı burçlardan biridir. İkizler burçları, değişken ruhları gereği her tarza kolaylıkla uyum sağlayabilirler. Günlük hayatlarında birçok tarzı başarıyla taşıdıklarına tanık olabilirsiniz. Kova, Balık, Oğlak, Aslan gibi pek çok burcun modayla ilişkisini ve moda hakkında merak ettikleriniz sizlerle..

Astrolojiden yardım alarak zevklerimiz, nasıl göründüğümüz ve nasıl görünmek istediğimiz konusunda ipuçları elde edebiliriz! İşte burçlara göre giyim tarzı ve 12 burcun giyim zevkleri hakkında tüyolar..

Koç Burcunda Moda
Koç Burcu : Yaz aylarında dikkatleri üzerine çeken koç burcunun turuncu çantasının rengi daha da açılmaya başlarken; beyazlara daha öncelik verirken; kadınlar pırıl pırıl takılarla, erkekler ise; şık saat ve kol düğmeleri ile meydanlarda olmaya devam edecek.

Boğa Burcunda Moda
Boğa Burcu : Rahatlığına öncelik veren Boğa burçları yaz ayları için kadınların dolaplarında uçuş elbiseleri ile dolarken, erkekler keten pantolon ve ceketleri ile pastel tonlarında kullanmaya başlayacaklar.

İkizler Burcunda Moda
İkizler Burcu : Yazın sıcaklığını ve canlılığını ifade eden parlak renkler ve desenleri kullanmayı çok severler. Bu yaz dolapları neon renklerle dolup taşacak kadınların, aksine erkekler daha sportif ve havalı görüntüleri ile yaza damgasını vuracak.

Yengeç Burcunda Moda
Yengeç Burcu : Maddi değerinden çok manevi değerinin olduğu hediyelerinde önem verdiği gibi, değişen ruh haline göre de kıyafet seçimi bu yaz farklılıklarla devam edecek. Bir lacivert takımın için de görülürken; diğer gün şort ve t-shirtü ile rahatlığını sergileyecektir.

Aslan Burcunda Moda
Aslan Burcu : Bu yazda bir önceki yazın devamı niteliğinde olacak. Mat ve sıcak renklerle dolu kıyafetleri bu yazda da görmek, klasik tavırlarını da destekleyecektir.

Başak Burcunda Moda
Başak Burcu : Sade, geleneksel ve rahat tarzlarından ödün vermeyen Başaklar için, yaz sadece renklerin birkaç ton açılması anlamına geldiğin söylemek doğru olacak. Geleneksel tavırlarına ek olarak, özensiz çizgisi çevresini çoğu zaman rahatsız etse de, cool tavrını dolaplarında da sürdürmeye devam edecekler.

Terazi Burcunda Moda
Terazi Burcu : En iyi modacıların bu burçtan olduğunu düşünürsek, kadınların renkli bandanaları; erkeklerin ise, yırtık şortları yaratıcılığı zorlayacak. Yazın farklı tarzları ile ön planda olmayı başarabilecekler.

Akrep Burcunda Moda
Akrep Burcu : Siyah olmazsa olmaz renginin yaz aylarında da görmeye devam edeceğiz. Daha çok kısa kot etekleri, kısa koyu renk elbiseli bir kadın görürseniz, akrep burcu olması muhtemel olacaktır.

Yay Burcunda Moda
Yay Burcu : Rahat ve standart tavrını yaz aylarında da görmeye devam edeceğiz. Kot ve shirt ikilisi ayrıca rahat spor ayakkabıları ile dünya yansa umurlarında olmayan havaları ile, geri planda kalsalar da kendileri için en cool davranış bu şekilde sergileniyor olacak.

Oğlak Burcunda Moda
Oğlak Burcu : Toprak renklerinin açılmaya başladığı aylardan geçerken, neo-klasik tarzlarını koruyacaklar. Şık bronşları ve gösterişli takıları yine parıldamaya devam edecek.

Kova Burcunda Moda
Kova Burcu : Çoğu Kova burcu iki düşünceden birine giriyor: Ya sizin ne giydiğinize çok fazla dikkat etmez ya da ne giydiğinizden rahatsız olur yani eleştirmeyi sever . Korkak, alışılmadık giysi stilleri ve aksesuarlarıyla kombin yapmayı tercih ederler.

Balık Burcunda Moda
Balık Burcu : Mavi, yeşil veya gümüş gibi, pırıl pırıl tonlarda suyun veya ay ışığının gizemli derinliklerini canlandıran giyeceklere ekstra giderler ve bunlar balık burcunun moda hissiyatını gösterir.

Akrep Burcu
Aslan Burcu
Balık Burcu
Başak Burcu
KOÇ Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Kova Burcu
Oğlak Burcu
Terazi Burcu
Yay Burcu
Yengeç Burcu