Moda (Eylül 2019)

Burçlar Alemi, Moda (Eylül 2019)

Yaprakların serin rüzgâr eşliğinde sararmaya başladığı en tatlı aylar hoşgeldiniz. Yeşilin daha açık, mavinin daha lacivert olmaya başladığı ve zaman geçtikçe güneşin sadece bulutların arasından göz kırptığı  biraz serin, biraz yağmurlu mevsimler… Peki bizler bu havalarda nasıl olacağız?

Koç Burcunda Moda
Koç Burcu : Sonbahar aylarında dikkatleri üzerine çeken koç burcunun turuncu çantasının rengi artık toprak tonlarına yaklaşırken; yine dolabında yeşilin ahengini görmek mümkün olacak. Kadınları havalı eşarplarıyla, erkekleri ise; dik yakalı gömlekleriyle görmeye devam edeceğiz.

Boğa Burcunda Moda
Boğa Burcu : Rahatına ve keyfine düşkün Boğa burçları Sonbaharda, kadınları şık jeanleri ve taytları ile; erkekleri ise, kavas pantolon ve ceketleri ile tamamlanmış kombinelerini göreceğiz.

İkizler Burcunda Moda
İkizler Burcu : Sonbaharın esintisine ortak olacak renkler ve desenleri kullanmayı çok severler. Bu mevsimlerde dolapları Eylül ayına yakışan renklerle dolup taşacak kadınlarına yüksek ve sivri topuklu ayakkabıları ve tarz botları ile izlerken, erkekleri ise neo-klasik görüntüleri bu aylarda izini bırakacak.

Yengeç Burcunda Moda
Yengeç Burcu : Sonbahar Yengeç burçları için hafif depresif geçecek olsa da değişen ruh hallerine uygun olarak, kadınlarını yaza inat renkli elbiseleri bazen de siyaha bürünmüş hırkaları ile görürken; erkekleri ise, rahat kot şortlarına spor ayakkabıları eşlik edecek.

Aslan Burcunda Moda
Aslan Burcu : Bu Sonbahar da mat ve iddialı renklerle dolu kıyafetleri klasik tavırlarını da destekleyecektir. Kadınları ve erkekleri özellikle laciverte bürünmüş görürseniz şaşırmayın derim.

Başak Burcunda Moda
Başak Burcu : Sade, geleneksel ve rahat tarzlarından ödün vermeyen Başaklar için, yazın birkaç ton açılan t-shirtleri bu aylarda koyu tonlara doğru dönecek. Kadınları yeşil ve mavinin tonlarına doyarken, erkekleri ise her zaman ki cool ve çoğu zaman özensiz tavrına ek toprak tonları ağır basacak.

Terazi Burcunda Moda
Terazi Burcu : Yaz aylarında her biri birer modacı edasıyla endamını sergileyen Terazi burçlarının kadınlarını arada aykırı çanta veya takılarını gözler önüne sererken; erkekleri ise, spor t-shirtlerinin üzerine aldıkları triko kazakları ile havalı olmayı başarabilecekler.

Akrep Burcunda Moda
Akrep Burcu : Siyah olmazsa olmaz rengini dört mevsim üzerinden çıkarmayan, renklere karşı Akrep burcu kadını, siyak pantolonlarına dönerken; erkekleri ise; siyah ince montlarını yanlarından ayırmayacaklar.

Yay Burcunda Moda
Yay Burcu : Rahatına düşkün aynı zaman da çevresini umursamayan tavra sahip Yay burçları kadınları, bilekli converslerine ve çapraz minik çantalarına dönerken; erkekleri ise, yaz tavrından kolay kolay vazgeçemeyeceğe benziyor.

Oğlak Burcunda Moda
Oğlak Burcu : Oğlak demek Zodyak’ın en ayakları yere basan burcu demekse, Oğlak aynı zamanda toprak demektir. Kadınları küçük ve sivri topuklu ayakkabılarına ek küçük elbiseleri ile görürken; erkeklerine ise, lacivert, gri takımları çok yakışacak.

Kova Burcunda Moda
Kova Burcu : Biraz yazın etkisi ile biraz da sonbaharın etkisi ile ne giymesi gerektiğini bilemeyen ve kararsızlığı ile özellikle alışverişlerde deneme kabinlerinden bir türlü çıkamayan birini görürseniz o kesinlikle kova burcudur. Ortaya karışık türden denediği kıyafetlerden hiç birini almadan çıkabilen Kova kadını bu mevsimlerde, rahatlığından ödün vermeden giymeye devam ettiği beyaz spor ayakkabılarıyla ve koyu renk kazakları ile yine kombinlerine devam ederken; erkekleri ise, biraz daha tarz olmayı başarabilecekler mi göreceğiz.

Balık Burcunda Moda
Balık Burcu : Yazın cesurca taşıdıkları kıyafetlerin bir ton koyu renklerini göreceğiz. Kadınların kombinlerine küçük çanta; erkeklerin ise, kısa trend ceketleri eşlik edecek.

Akrep Burcu
Aslan Burcu
Balık Burcu
Başak Burcu
KOÇ Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Kova Burcu
Oğlak Burcu
Terazi Burcu
Yay Burcu
Yengeç Burcu