Moda (Mart 2019)

Burçlar Alemi, Moda (Mart 2019)

Karakterimizin en ince detaylarının yazılı bulunduğu, astrolojinin benzersiz 12 burcunun da kendine has benzersiz stillere sahip.

Koç Burcunda Moda
Koç Burcu : Bir randevu için hazırlık yapmak, arkadaşlarınızla akşam dışarı çıkmak ya da bir müşteriyle görüşme yapmak için Koç, kıyafetlerinde koyu renkte tercih yaparlar. Kırmızı bir eşarp ya da turuncu bir çanta veya evrak çantası gibi cesur renk kullanmayı çok severler. Çünkü koç borcu dikkatleri üzerine çekmeyi ister.

Boğa Burcunda Moda
Boğa Burcu : Boğa için rahatlık söz konusudur. Cildinize karşı ipek, keten ve diğer doğal elyafları düşünün. Boğa burcu klasik renk ve çizgileri kullanmaya özen gösterir. Dolapları daima kaliteli ve yumuşak zemin tonlarıyla doludur.

İkizler Burcunda Moda
İkizler Burcu : Eğlenceli İkizler burcu modayı çok iyi takip eden burçlardan biridir. Doğal canlılığı ifade eden, parlak, eğlenceli renkler ve desenleri kullanmayı çok severler. Gündüzden geceye ya da ofisten akşam yemeğine kadar değişik bir tarzları vardır ikizler burcunun.

Yengeç Burcunda Moda
Yengeç Burcu : Derin, duygusal bir burç olan yengeç burcu, bir günden diğerine geçebilen ruh haline uygun giysiler giyme eğilimindedirler. Bununla birlikte genel olarak, duygusal değeri olan ya da bir geçmişi olan öğelerle birlikte geleneksel stillere ayrıca önem verirler. Hatta eski giysileri kendi tarzlarına göre değerlendirirler.

Aslan Burcunda Moda
Aslan Burcu : Cesur, etkileyici aslan burcu, açıklama yapan kıyafetler giymeyi çok seviyor. Canlı renkler veya mimari çizgiler gibi ilginç ayrıntılar aslan burcunda en önemli ayrıntılarıdır. Ciddi moda düşkünü olmayan bu burç alışverişlerinde çok fazla para harcamayı sevmezler.

Başak Burcunda Moda
Başak Burcu : Başak burçları daha çok zarif kıyafetleri tercih ederler. Stillerinde sade renklere kayarlar. Başak burcu geleneksel, klasik çizgilere hitap ederler ve her zaman bir araya getirilmeye gayret gösterilir.

Terazi Burcunda Moda
Terazi Burcu : Terazi burcu tanıştıkları herkeste büyük bir izlenim bırakmak isterler. Dahası gösterişi severler, bu nedenle moda anlayışları yaratıcı ancak dengeli bir görünüme doğru yol gösterecek şekildedir.

Akrep Burcunda Moda
Akrep Burcu : Kişisel stilleri ne olursa olsun, yoğun ve gizemli bir burç olan Akrep burcu, herkesin tahmin etmemesini sağlayan değişik bir görünüm yaratmayı severler. Birçok Akrep, kırmızıdan ve siyahtan başka bir renk tercih etmeyi istemezler. Gizemli, tutkulu tonlar kullanmayı seven bu burç geçici moda trendlerinde denenmiş ve gerçek stilleri tercih etmeyi ister.

Yay Burcunda Moda
Yay Burcu : Maceracı ve atletik bir burç olan yay, daha çok standart kıyafetleri tercih eder. Kot, örme gömlek ve polar kumaş veya belki kargo pantolonu, yürüyüş botları gibi kıyafetleri giymeyi daha çok sever.

Oğlak Burcunda Moda
Oğlak Burcu : Oldukça tutucu bir tarzları vardır. Doğru görüntüyü projelendirmek ve iddialı çizgilerini göstermek için giyinmek zamanlarını alır. Toprak renkleri onun için vazgeçilmezken, değerli taşlardan oluşan küçük parçaları büyük bir güvenle taşıyabilirler. Klasik, neo-klasik tarzlarından vazgeçmezler.

Kova Burcunda Moda
Kova Burcu : Çoğu Kova burcu iki düşünceden birine giriyor: Ya sizin ne giydiğinize çok fazla dikkat etmez ya da ne giydiğinizden rahatsız olur yani eleştirmeyi sever . Korkak, alışılmadık giysi stilleri ve aksesuarlarıyla kombin yapmayı tercih ederler.

Balık Burcunda Moda
Balık Burcu : Mavi, yeşil veya gümüş gibi, pırıl pırıl tonlarda suyun veya ay ışığının gizemli derinliklerini canlandıran giyeceklere ekstra giderler ve bunlar balık burcunun moda hissiyatını gösterir.

Akrep Burcu
Aslan Burcu
Balık Burcu
Başak Burcu
KOÇ Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Kova Burcu
Oğlak Burcu
Terazi Burcu
Yay Burcu
Yengeç Burcu